Відгуки: Лосьйон Optex (Оптекс) для очей котів та собак. Склад, ефективність, використання

Лосьйон Optex (Оптекс) — ветеринарний дермо-косметичний продукт для делікатного очищення очей котів та собак. Країна виробник: Польща.

Лосьйон Optex Оптекс для очей котів та собак 100 мл

Ціна

100 мл — 264 грн ($7,18)

Вартість може бути різною. На промі бачила за 199 грн ($5,39), тому раджу розглядати наявність та ціни не лише в одному магазині, а й на маркетплейсах.

Склад, призначення

Aqua, Centaurea Cyanus Floral Water, Sodium Chloride, Benzalkonium Chloride, Sodium Methylparaben, Ortofosforic Acid, CI 42090.

Optex — ветеринарний дермокосметичний продукт, який заспокоює кон'юнктивальне подразнення та допомагає зберігати природну вологість очей та повік. Видаляє бруд, накопичений у кон'юнктивальному мішку.

Призначення: гігієна очей та повік.

Лосьйон Optex Оптекс для очей кішок і собак склад і призначення

Використання

Потрібно зволожити ватний тампон та обережно очистити очі або нанести декілька крапель рідини у кон'юнктивальний мішок. Видаліть надлишок. Очистіть повіки. Використовуйте при необхідності. Можна використовувати щодня.

Застереження: припинити використання у випадку непереносимості.

Термін придатності

Термін зберігання 3 роки.

Термін придатності лосьйон Optex Оптекс для очей котів та собак

Ефективність

Лосьйон Optex (Оптекс) не має різкого аромату та делікатно очищає очі кішки. Це найкращий ветеринарний дермо-косметичний продукт для догляду за очима, який я купувала для Сюзанни. Співвідношення ціна/якість на 10 із 10.

Ефективність лосьйон Optex Оптекс для очей котів та собак

Підсумок

Я довго шукала такого роду лосьйон для очей, тому що у моєї білої кішки косметичні недоліки більше виражені, ніж у кішок інших забарвлень. При правильному догляді за очима та якісному харчуванні — слізних доріжок із коричневими кірками у котиків бути не повинно! Лосьйон Optex ідеально справляється зі щоденним доглядом за очима улюбленця, тому рекомендую його на всі 100%.

Ваш коментар