WellFood ALL ROUND CAT. Новий український виробник кормів для собак і кішок holistic-fresh класу. У чому його особливість?

WellFood — український виробник сухих кормів holistic-fresh класу для собак і кішок. Також ВеллФуд виготовляють ласощі для собак. Про бренд WellFood я дізналася зовсім недавно (реклама в соціальних мережах) і як раз побачила їх новинку — сухий корм holistic-fresh класу для котів всіх порід WellFood ALL ROUND CAT.

WellFood ALL ROUND CAT

Хочу вас познайомити з асортиментом бренду WellFood

Лінійка сухих кормів WellFood для собак

  • WellFood AUTUMN SALMON — повнораціонний сухий корм для дорослих собак всіх порід і цуценят (з м'ясом качки, лососем і тюлькою)
  • WellFood SUMMER SENSITIVE — повнораціонний сухий корм для дорослих собак всіх порід, собак з чутливим травленням і собак-алергіків (з м'ясом індички, рисом і сочевицею)
  • WellFood WINTER SPORT — повнораціонний сухий корм для дорослих собак всіх порід та собак-спортсменів (мультипротеїнова формула)
  • WellFood ALL ROUND — повнораціонний сухий корм для дорослих собак всіх порід (з м'ясом домашньої курки і тюлькою)

Лінійка сухих кормів WellFood для кішок

  • WellFood ALL ROUND CAT — повнораціонний сухий корм для дорослих котів всіх порід і кошенят (з м'ясом качки, лососем, індичкою)

Для кішок виробник випустив поки один вид корму. Також в асортименті є ласощі для собак, які виготовляють при температурі до 80 градусів (протягом 8-12 годин).

Ціна на сухий корм для кішок WellFood ALL ROUND CAT

250 грам — 100 грн ($3,56)

500 грам — 180 грн ($6,41)

1 кг — 346 грн ($12,31)

1.5 кг — 450 грн ($16,01)

3 кг — 840 грн ($29,89)

4.5 кг — 1200 грн ($42,71)

6 кг — 1500 грн ($53,38)

Ціна доступна (як для корму класу холістик). Також не можу не написати про асортимент упаковок (від найменших на дегустацію і найбільших 6 кг).

Я купила своєї кішечці маленьку упаковку 250 грам на дегустацію.

Сухой корм для кошек WellFood ALL ROUND CAT 250 грамм

Склад

Состав сухого корма для кошек WellFood ALL ROUND CAT

Склад мені сподобався! Свіже м'ясо, овочі і фрукти. Єдині два інгредієнти, які я б прибрала з складу – це картопля (важкий вуглевод для кішок і собак) і горох (може викликати здуття животика або нетравлення).

Гарантований аналіз

Гарантированный анализ корма WellFood ALL ROUND CAT

Я враховую, що даний корм класу холістик і практично всі корми даного класу йдуть з високим вмістом білка і жиру, але все таки хотілося б бачити це співвідношення на порядок менше. Також не могла не помітити відсоток фосфору 1.5% і кальцію 1.8%. Для кастрованих і стерилізованих кішок / котів корми з високим вмістом фосфору, магнію і кальцію небезпечні для сечовидільної системи і це не мої здогадки, а слова вет. лікаря, який мене консультував з даного питання. Буду об'єктивної і звичайно ж розумію, що корм WellFood ALL ROUND CAT розрахований більше для вагітних кішок, кошенят, активних домашніх кішок і котів на самовигулі (але все ж відсоток фосфору і кальцію мене бентежить). Магнію 0.1% (для активних, молодих, здорових кішок цей показник нормальний).

Норми годівлі

Нормы кормления WellFood ALL ROUND CAT

Своїй кішці я давала 80 грам в день (вона з'їдала набагато менше, так як вибаглива до сухих кормів)

Термін придатності

Срок годности сухого корма WellFood ALL ROUND CAT

Термін придатності мінімальний 3 місяці від дати виготовлення корму (так як holistic-fresh). Дата виробництва вказана на верхньому шві, але я розгледіти ці цифри так і не змогла. Краще б маркування з датами розмістили на самій упаковці чорним шрифтом і на видному місці.

Взагалі не змогла розглянути дату виготовлення. Зауваження конкретно до упаковці 250 грам

Дата изготовления на упаковке WellFood ALL ROUND CAT

Упаковка 250 грам без zip-lock застібки. Щодо упаковок побільше із застібками вони або без них я не знаю (краще уточнити у виробника).

Гранули

Гранулы сухого корма для кошек WellFood ALL ROUND CAT

Гранули невеликого розміру (для кошенят підійдуть ідеально), але для дорослих кішок вони замалі. Запах у гранул ненав'язливий (трохи нагадує шоколад або шоколадне печиво). Моя кішка корм їла, але без ентузіазму. Води пила дуже мало (як на натуральному харчуванні). Я сама спробувала одну гранулу і зрозуміла чому моїй кішці корм не сильно сподобався. Справа в тому, що корм не солоний! У гранул погано виражений аромат і смак. Коти в плані їжі дуже вибагливі і моя не виняток :) WellFood ALL ROUND CAT дуже нагадує натуральне харчування і його склад цьому підтвердження.

Підсумок

У мене склалося неоднозначне враження про сухий корм WellFood ALL ROUND CAT. Я звичайно враховую, що він не для кастрованих і стерилізованих кішок / котів. Склад дуже сподобався і сам корм не викликав алергію у моєї кішки (величезний плюс). Також дуже бюджетна ціна для корму класу холістик. З мінусів: кішка дуже мало пила воду і бентежать показники фосфору і кальцію.

Звичайно важко засуджувати новий бренд і продукт (корм), який з'явився у продажу буквально на днях. Я б дуже хотіла побачити лінійку для стерилізованих кішок (з нижчим вмістом фосфору, магнію, кальцію), корм для кішок при алергічних реакціях і корм для вибагливих кішок. Мені здається бренду WellFood є над чим працювати і сама концепція кормів без кукурудзи, пшениці, глютену, барвників, ароматизаторів дуже хороша і заслуговує окремої уваги.

Також бренд WellFood активно займається благодійністю і допомагає безпритульним тваринам у притулку «Сіріус». На офіційному сайті ВеллФуд є інформація, що з кожної покупки корму вони передають миску корма тваринам в притулок Сіріус. Я дуже поважаю бренди, які допомагають притулкам і тваринам з дуже важкою долею і заради такої благої мети варто підтримати бренд WellFood.

Слідкуйте за новими оглядами https://instagram.com/cathealth.com.ua

Ваш коментар