Відгуки: Brit Care Grain Free Sterilized Urinary Health. Профілактичний сухий корм для дорослих котів

Мене дуже зацікавила ще одна беззернова новинка від Бріт Кеа (Чехія) — сухий корм Brit Care Cat Grain Free Sterilized Urinary Health для профілактики сечокам'яної хвороби у дорослих кішок та котів.

Лінійка сухих раціонів бренду Brit Care для кішок повністю оновлена на гіпоалергенні / беззернові склади. Попередні корми, які ми добре знали: Missy for Sterilised, Crazy I am Kitten, Sunny I have Beautiful Hair, Lilly I have Sensitive Digestion, Daisy I have to control my Weight та ін. були зняті з продажу назавжди.

У мене вже був досвід з однією з оновлених новинок Brit Care і в моєму блозі є на нього огляд.

Відгуки на сухий корм Brit Care Cat Grain Free Sterilized Sensitive Fresh Rabbit для стерилізованих кішок з чутливим травленням

https://cathealth.com.ua/britcarecatgrainfreesterilizedsensitive/

На пробу я купила невелику упаковку корму Урінарі Хелс 400 грам

Brit Care Grain Free Sterilized Urinary Health 400 грамм

Ціна

400 грам — 150 грн ($5,58)

2 кг — 520 грн ($19,35)

7 кг — 1750 грн ($65,12)

Склад

Состав Brit Care Grain Free Sterilized Urinary Health

Склад мені імпонує. Єдине, що б я прибрала це жовтий горох (18%) і нут (8%). Гороху аж надто багато. Не всі котики можуть його нормально засвоїти. Решта інгредієнтів на 5 + і це: свіже куряче м'ясо( 26%), дегідрована курка (26%), сушені яблука, лососева олія, куряча печінка, лушпиння насіння подорожника псілліум, насіння льону, сушена ромашка, обліпиха і журавлина, юка Шідігера, корисні лактобактерії.

Гарантований аналіз: білок 32%, жир 13%, зола 9%, вологість 10%, магній 0,04%, фосфор 0,7%, кальцій 0,8% — ідеальні показники магнію і фосфору, але псує картину високий відсоток золи (9%).

Норми годування

Нормы кормления Brit Care Grain Free Sterilized Urinary Health

Більше 40 грам в день моя кішечка не з'їдала.

Упаковка

Упаковка Brit Care Grain Free Sterilized Urinary Health

Мені сподобалося, що навіть у маленької упаковки є наявність зручного замка-липучки.

Термін придатності

Срок хранения Brit Care Grain Free Sterilized Urinary Health

Придатний до 17.03.2022 року.

Гранули

Гранулы корма Brit Care Grain Free Sterilized Urinary Health

Гранули великі і підійдуть для дорослих кішок великих порід (мейн-кун, британська та шотландська). Аромат у корму приємний, але особисто мене бентежить червонувато-помаранчевий колір гранул (швидше за все через трави в складі). Моя кішечка корм не відмовилася їсти, але її максимум був 30-40 грам в день. У чому полягала проблема? Великі гранули важко розкусити, але найбільша проблема — вони дуже тверді. Кішка дуже важко їх розгризала і з цієї причини більше 40 грам в день вона не їла (хоча за нормою 60-70 грам в день). Руками розламати одну гранулу навіть мені не вдалося. З позитивних моментів: алергію корм не викликав і з туалетом проблем не було.

Підсумок

Мені сподобався гарантований аналіз (крім золи) і навіть аромат, але все зіпсували гранули. Таких твердих гранул я ще не бачила. Не всім котам припаде до душі такий розклад.

Оновлюю відгук (серпень 2022)

Сухой корм для кошек Brit Care Grain Free Sterilized Urinary Health 2 кг и 400 грамм

Розмір гранул став трохи меншим, а колір світлішим. Раніше гранули корму були трохи помаранчевими. Виробник не попереджав про зміни у кормі Sterilized Urinary Health. Також піднялася ціна на корм: 400 грам коштує 195 грн ($5,30), 2 кг — 670 грн ($18,21), 7 кг — 2185 грн ($59,39). Аромат у корму не змінився, а гранули все такі ж тверді, але цей корм з оновленими гранулами моя кішка їсть трохи краще.

Гранулы сухого корма для кошек Brit Care Grain Free Sterilized Urinary Health август 2022

Слідкуйте за новими оглядами

https://instagram.com/cathealth.com.ua

Інші записи по темі «Brit Care»

Інші записи по темі «Сухий корм»

Ваш коментар