Відгуки: Деревний наповнювач Природа Sani Pet універсальний для котів, гризунів та птахів

Деревний наповнювач Природа Sani Pet є універсальним і підходить для використання як для кішок, так і для гризунів та птахів. Наповнювач виготовлений із натурального дерева без додавання будь-яких хімічних речовин. Країна виробник: Україна.

Наповнювач дерева Sani Pet Універсальний

Характеристики деревного наповнювача Природа Sani Pet (універсальний):

  • Виготовлений із натурального дерева;
  • Не містить хімічних добавок та барвників;
  • Має високу поглинаючу здатність, що допомагає тримати лоток з наповнювачем більш сухим і чистим;
  • Швидко розкладається і є екологічно чистішим, ніж синтетичні наповнювачі;
  • Не пилить і не залишає на лапах тварин слідів;
  • Зручний у використанні та утилізації.

Ціна

2.5 кг — 110 грн ($3,02)

5 кг — 214 грн ($ 5,88)

10 кг — 408 грн ($11,20)

Ціна на деревний наповнювач Природа Sani Pet може змінюватись в залежності від регіону та магазину. У середньому ціна за упаковку 5 літрів становить близько 181-214 грн.

Склад, використання, умови зберігання

Деревний наповнювач Природа Sani Pet Універсальний призначений для використання в лотках для котів, клітках для гризунів та вольєрах для птахів. Наповнювач допомагає підтримувати чистоту та сухість у місцях утримання тварин, поглинає неприємні запахи та забезпечує зручність утилізації.

Склад: тирса хвойних або листяних дерев 100%. Склад деревного наповнювача Природа Sani Pet — це деревина ялини або сосни, оброблена за спеціальною технологією. У процесі виробництва хімічні речовини не використовуються, що робить наповнювач більш безпечним для тварин.

Використання:

Перед використанням деревного наповнювача Природа Sani Pet Універсальний необхідно ретельно вимити та висушити лоток, клітку або вольєр. Потім насипати потрібну кількість наповнювача, щоб шар був досить товстим для максимального поглинання неприємних запахів. Наповнювач рекомендується міняти не рідше ніж один-два рази на тиждень. Утилізація використаного наповнювача можлива шляхом змиву в унітаз, але бажано невеликими кульками, щоб уникнути виникнення засорів каналізації.

Умови зберігання наповнювача Природа Sani Pet наступні:

  1. Зберігати у сухому місці при температурі не вище 35 градусів;
  2. Уникати прямої дії сонячних променів;
  3. Зберігати в оригінальній упаковці;
  4. Уникати контакту із водою.

Термін придатності: 5 років.

Склад, використання, умови зберігання наповнювач дерева Природа Sani Pet Універсальний

Гранули, поглинаюча здатність

Розмір гранул справді "універсальний" і по діаметру вони різні. Певний запах тирси у наповнювача присутній (як і у більшості деревних наповнювачів). Якщо говорити про поглинаючу здатність, то наповнювач справлявся на 4+. Сторонніх ароматів із котячого туалету не спостерігалося. По квартирі наповнювач не надто розносився (великий плюс). Упаковки 5 кг моїй дорослій кішці вистачило на 2 тижні.

Гранули, що поглинає здатність наповнювача дерева Природа Sani Pet Універсальний

Підсумок

Наповнювач Природа Sani Pet Універсальний заслуговує уваги. Дуже приваблює бюджетна ціна та його екологічність. Він не провокує алергію, а головне підходить дорослим котикам, кошенятам, гризунам та птахам. Мій вердикт позитивний!

Ваш коментар